page loader

У Брошнів-Осаді споруджують мотузковий парк

15 травня 2019 року
| |
150 Likes
|
Поділитися:

У парку біля Брошнів-Осадського Народного дому облаштовують цікаву і неординарну зону активного дозвілля для дітей – дитячий майданчик на базі мотузкового парку. Це спільний проект селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ та благодійної організації «Серце Марії». Споруджується мотузковий парк у рамках проекту «Активна громада – здорова громада», грант на який БО отримала за програмою «Разом до успіху» від Центру громадських ініціатив. Вартість об’єкта 92 тис. грн, з яких 50 тис. виділили з місцевого бюджету ОТГ та 42 тис. грн – кошти у рамках проекту.

Технічний директор мотузкових парків «Тарзан» Олександр Бєліч запевнив, що конструкції безпечні, оскільки встановлені на висоті 90 см, а небезпечною вважається висота від 110 см. «Ми кріпимо платформи без пошкодження дерев, жодні саморізи туди не закручуються. Така технологія прийшла із Європи. Класичний мотузковий парк потрібно проходити зі страховкою. Але у вашому випадку всі платформи на безпечній висоті. Це свого роду дитячий майданчик на базі мотузкового парку», – пояснив фахівець.

За словами голови благодійної організації «Серце Марії» Люби Гультайчук, такі розваги насправді дуже корисні для дітей, оскільки розвивається моторика, працюють усі м’язи.

“Завдяки підтримці селищної ради та сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва спільними зусиллями ми можемо створити для наших дітей хороші умови цікавого і активного дозвілля», – наголосила Любов Гультайчук .

І всього за два дні у парку з’явилися цікаві конструкції: це мостики, колода, гойдалки, зиґзаґи та інші оригінальні елементи, де діти зможуть позмагатися на спритність, спробувати свої фізичні можливості та потренуватися.